Double Cup 2023

31.ročník Turnaje čtyřher Double Cup 2023 – ohlédnutí…

Další ročník turnaje čtyřher pro zkušenější hráče i amatéry proběhl ve dnech 21.-23.července a k účasti do bojů v základních skupinách se přihlásilo : do Masters „A“ 4 dvojice a do Skalice Open „B“ 11 dvojic.

V Masters tedy o semifinálovou účast rozehráli ve své skupině tradiční soupeři včetně obhájců ze Sázavy. Ve Finále se utkali dvojice Tonda Truhlář s Jirkou Vondráčkem proti Vláďovi Dvořákovi s Lukášem Knapem. Sázavská dvojice nakonec po dlouhém boji vítězství dosáhla a obhájila loňský titul.

V turnaji amatérů se hrálo ve třech skupinách, dvakrát po čtyřech a jedné po třech dvojicích o osm postupových míst do pavouka čtvrtfinále. Do finále se probojovali dvojice Aleš Polák s Kubou Bubeníkem proti obhájcům Karel se Smitmajerem. I zde nedošlo k překvapení a druhá jmenovaná dvojice se potřetí za sebou stala vítězem amatérské části turnaje.

Počasí nám letos mimořádně přálo a tak si to hráči i diváci užili dostatečně. Letošní ročník je tedy za námi a už nyní se můžeme těšit na 32.ročník turnaje DOUBLE CUP Stříbrná Skalice, který je plánován v termínu 19.-21.7.2024

Losování do skupin
Semifinalisté Turnaje Skalice Open „B“
Semifinalisté Turnaje Skalice Open „B“
Semifinalisté turnaje Masters „A“

Semifinalisté turnaje Masters „A“

Finalisté turnaje Masters „A“
Finalisté turnaje Skalice Open „B“
Tak na zdraví a další sportovní akce !